Bursa sesli chat odaları

İçindekiler

Bursa sesli chat odaları

 

Bursa sesli chat odaları; Değerli Bursalı arkadaşlar güncelimiz devam ediyor. Günlerce Türkiye genel  odaları açılıyor.Sizlere özel odalarımız ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir sohbet, eğlence, izdivaç, yarımsa, odaları açmış durumdayız .Bedava sesli chat yapabilir sesli sohbet yapabilir arkadaşlık kurabilirsiniz, yeni arkadaşlar tanıya bilirisiniz iyi eğlenceler.

 

Yeni insanlarla tanışmak amacıyla internette sohbet sitelerine girenler ilk başlarda yazışarak chat yapmaya alışkındı. Sesli aktarım için internet bağlantı hızları henüz buna hazır değildi. İnternet teknolojisinin hızlanması ve gelişmesi sonucunda sadece Sesli Sohbetler değil görüntülü ve hatta konferans görüşmeler bile yapılır hale geldi. Türkiye Sesli Kameralı Sohbet  yapmak, ilk kez tanışacağımız kişilerin güvenirliği hakkında bize yazışmaktan daha sağlam fikirler verecektir. Kişilerin ses tonu ve konuşurken ki üslupları onlar hakkında az çok yargıda bulunmamızı sağlar.

Bursa sesli chat odaları, Bursa sesli chat, Bursa sesli chat siteleri, Bursa sesli chat sitesi

Türkiye sesli kameralı sohbet

Bursa sesli chat odaları, Bursa sesli chat, Bursa sesli chat siteleri, Bursa sesli chat sitesi
Bursa sesli chat odaları, Bursa sesli chat, Bursa sesli chat siteleri, Bursa sesli chat sitesi

Her insan günlük hayatında yaptığı gibi sanal ortam üzerinden sesli kameralı sohbet gerçekleştirerek bayan arkadaş aramaktadır.Günümüzde arkadaş bulmak çok zor bir hal almıştır.İnsanların iş zamanının fazla olması nedeniyle sosyal hayata çıkamamaları durumunda,internet ortamından arkadaş bulmaya yönelmiştir.

 

Sesli sohbet sitemiz içerisine üye girişi veya misafir Girişi’ni kullanarak giriş yapabilir,sesli sohbet odaları içerisinde kameralı sohbet gerçekleştirebilirsiniz.Sitelerin güvenilir olanları,ücretsiz olanları sanal ortam kullanıcılarına daha cazip gelmektedir.

 

Yurt dışı üzerinden bayan ve bay arkadaş arayan arkadaşların,Türkiye sesli kameralı sohbet sitesi olan Tarz Sohbet sitesi seviyeli sohbet edebileceği bir ortamdır.Bu ortam içerisinde sesli sohbet odaları içerisinde sesli kameralı sohbet gerçekleştirebilmektedir.

 

Türkiye sesli sohbet sitemizin sesli sohbet odaları içerisine sesli chat giriş yazılı reisime tıklayarak sesli sohbet odaları içerisine giriş yapabilirsiniz.

 

Sesli Chat Tarihi

Uzun Bir Zaman Önceydi Sesli ilk olarak Msn ( Massenger ) ile tanıdık ve alt yapının da O Dönemlerde Yetersiz oluşu Çok Geç Yayılıp Sevilmesine ve faydalanması Avrupa ve Diğer Gelişmiş Ülkeden çok Sonra oldu.

 

O Dönemlerde 1980 li Yıllarda Avrupa’da Yaygınken Ülkemizde nerdeyse yeni yeni piyasaya çıktığı dönemlerdi, Tabi O Zamanlarda Xp Bilgisayar işletim sistemleri mevcut ve Bilgisayar kullanımı da çok yaygın değildi, en azından bugün ki gibi değildi diyebiliriz.

 

Windows Bilgisayar Kurulumunda Massenger ide Otomatikman kuruluma dahil Etmeye başladı ve Hızla Tüm Dünyada kullanılır hale geldi.

Sesli Chat Başlangıcı

Televizyonlar haber olarak geçiyordu, Türkiye’de artık telefonun yerini bilgisayarların sesli sistemleri alacak ve ilk sesli görüşme Ankara’da yapıldı diye adeta bir çağ atlanmışçasına haberler ve programlar yapılıyordu.

 

2000 li yılların başlarında cesur devlet adamların başa gelmesiyle hem alt yapı hem gelişen bir ülke olunca sesli konuşma platformları da hızlıca artmaya ve yaygınlaşmaya başladı.

Türkiye de Sesli Chat

Yine 2000 li Yılların başlarında bilgisayarı çok Seven bizler bu seferde sesli chat sitelerini tanır olmaya başladık, İlk Hatırladığım Iraklı diye biri Almanya’da voice 4 Ve Voice 5 Sesli Sohbet odaları kurmaya, bunun Yaygınlaşması için odaları Ucuz vermeye başlamıştı. Kısa bir Süre içinde Türkiye de bu tutulmuş ve kullanılır bir hal almıştı, ne-nerede.com ilk kurulan sesli chat sitelerinden biriydi.

 

5 odalı bir site olarak kuruldu, tabi o zamanlar çok fazla özellikli ve kullanışlı değildi şimdiki gibi ama yinede rağbet çok fazlaydı.

 

Hal böyle olunca donmalar kapanmalar ardın sıra kesilmedi.

 

Ardından Çok Sürmedi birçok sesli sohbet siteleri açıldı, Oda fiyatları artıkça artmaya ve buradan banlanan kişilerin saldırılarına maruz kalmaya başladı.

 

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir