Görüntülü Sohbet Tarzsohbet Farkı İle

Görüntülü Sohbet

 

Görüntülü Sohbet Tarzsohbet Farkı İle Sizlerle Canlı olarak kameralı ve görüntülü sohbet yapabilmeniz için kurmuş olduğumuz sistemimimiz hizmetinizdedir.

 

Karşı cins ile kameralı olarak iletişim kurabilmeniz ve hoş sohbetler edebilmeniz için herşeyi düşündük.

 

Özel odalar, genel odalar vs. hepsiyle hizmetinizdeyiz.

 

Bu sistem Sesli Chat ‘inde ötesinde dahada geliştirilmiş bir sistem olarak sizlerle, tek yapmanız gereken hemen sağdaki Sohbete Giriş resmine tıklamanız olacaktır.

 

ORTAMDAYIM diyebileceğiniz bir sitedir.

 

Sizlere hoş sohbetler dileriz.  Hemen sohbete başlayabilirsiniz.

 

Görüntülü Sohbetin Tarihi

Görüntülü Sohbet Tarzsohbet Farkı İle, Görüntülü Sohbet, Görüntülü Sohbet Siteleri, Hastv Görüntülü Sohbet, Görüntülü Sohbet Sitesi
Görüntülü Sohbet Tarzsohbet Farkı İle, Görüntülü Sohbet, Görüntülü Sohbet Siteleri, Hastv Görüntülü Sohbet, Görüntülü Sohbet Sitesi

 

İnternet

Sosyal bilimciler dünya tarihinde interneti yeni zamanın miladı olarak kabul ediyorlar. İnternet sayesinde iletişim anlık bir hale geldi böylece hiç bir hareket, haber yeni olabilme özelliğini kaybetti. Eskiden at vasıtasıyla gönderilen postaların yerine ulaşması cevabın gelmesi aylar sürerdi. Ulaşım araçlarının gelişmesi bu süre kısaldı ve küreselleşme hız kazandı. İnternet sayesinde küreselleşme öyle bir noktaya geldi ki artık milletler ne farkı olursa olsun bir birlerinde ne kadar uzakta olsalar da aynılaşmaya başladırlar yani tek tip insan oluşuyor. İnternet ağı sayesinde dünyanın öbür ucuna ulaşmak çok kolay hem de hiç bir enerji harcamadan.

 

Sohbet

İnternetin gelişmesi tabana yayılması uzun bir süreç. Bu süreç içersinde sürekli büyüdü ve ihtiyaçlara göre kendini geliştirdi. Gelişmelerle bir çok olanak da aktif oldu. En büyüğü ise sosyalleşme olanığıdır yani internette sohbet. Doksanların sonuna doğru internetin tabana yayılması ile ağ üzerinden MIRC, ICQ programları ile sosyalleşme, chat yapma imkanı doğdu.

 

Bu programlarda hesap oluşturup, nick alıp chat yapmak mümkündü. Bire bir sohbetlerin yanında kanallar, odalar ile grup sohbetleri yapılabilirdi. Chat yapmak böylece hayata girdi. Chat yapmak internette yapılan tüm bu aktivitenin ismi, sadece bir kelime değil.

 

Chat programları arasında MSN’nin yeri farklıdır. Sabit bir hesaba sahip olunan ve telefon rehberine kayıt yapar gibi kişi listesi oluşturup sürekli bağantıda kalmak mümkündü. MSN anlık mesajlaşma, chat yapmada dünya lideriydi. İnternete erişimi olup da MSN kullanmamış olmayan yok desek yeridir. Sonraki yıllarda chat siteleri, sohbet siteleri hayat buldu. Chat yapmak bu şekilde var oldu hayatımıza girdi.

 

Görüntülü Sohbet

Dijital kameraların bilgisayara ve internete entegre olması ile görüntülü chat hayat buldu. Görüntülü sohbet ilk başlarda programlar üzerinden oluyordu. Skype bu konuda tek. Skype ve Whatsapp sesli görüşmeye kamerayı da eklemişti. Tekonojinin gelişmesi internet alt yapısının gelişmesiyle bağlantı hızları arttı. ADSL ve fiber sayesinde bağlantı çok yükseldi ve böylece tarayıcı üzerinden görüntü almak ve göndermek kolay bir hale geldi. Öncesinde Skpye gibi programlarla görüntülü chat yapılıyordu. Bu teknoloji sayesinde browser üzerinden görüntülü chat yapmak mümkün. Görüntülü sohbet siteleri, kameralı chat siteleri sohbet dünyasında yerini aldı. Ücretsiz düşük hizmet veren servisler var fakat kaliteli ve keyifli zaman geçirmek için kaliteli görüntülü chat siteleri bulunmakta.

PaYLaŞşşş

2 thoughts on “Görüntülü Sohbet Tarzsohbet Farkı İle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.