Samsung Galaxy Note 10 İnceleme ve Galaxy S11: Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Samsung Galaxy Note 10, gelen en net bilgilere göre Ağustos ayında kullanıcılarıyla buluşacak. Hindistan’da ise 11 Temmuz’da satışa çıkacağı çok da resmi olmayan ama sağlam bir veri olarak elimizde bulunuyor. Telefonda birçok yeni güncelleme yer alıyor. Samsung Galaxy S11 modelleri ise 2020 yılında piyasada yerini almaya başlayacak. Samsung Galaxy Note 10 çıkış tarihi neredeyse gelmiş durumda olarak görünüyor, yakında elimizde olacak. Samsung Galaxy Note 10 ürün incelemesi, çıkış tarihi ve Galaxy S11’in de bazı özelliklerini de içeren makalemiz aşağıda sizlerle.

Ürün Fiyatları
Yurtdışı dedikodularına göre Samsung Galaxy 10 çıkış fiyatı ortalama £950 ile £1495 yani 7- 11 bin TL bandında olarak söyleniyor. Elbette Hindistan çıkış tarihinde daha çok detay elimize ulaşmış olacak. Galaxy S11 ile ilgili güvenilir bir fiyat bilgisi şu an bulunmuyor.

Samsung Galaxy Note 10’da kulaklık girişi var mı?

Ağustos ayında çıkacak Note 10 ve 2020 yılında çıkacak Galaxy S11 ürünlerde kulaklık girişi olmayacak, bunun yerine ürün kutusuna USB-C Samsung kulaklık jack giriş dönüştürme aparatı konularak bu geçiş süreci atlatılmış olacak. Kablosuz kulaklık sektöründeki finansal büyümeden dolayı kabloların 3-4 yıl içinde sektörden silinmeye başlayacağı finansal kurumlar tarafında kesinleştirilmiş durumda. Koreli telefon devinin bu büyümeye uyum sağlamak için kablosuz modellere geçmesi yerinde bir adım olarak görünüyor. Kulaklıkla ilgili en detaylı bilgiyi makalenin en son kısmında okuyabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note10 ve Galaxy S11 Plus: Ne Zaman Çıkacak, Fiyat ve Özellikleri Neler?

Yeni Batarya Boyutu
Çıkacak yeni ürünlerdeki kulaklığın kaldırılmasıyla batarya boyutlarında 6.000mAh gibi bir güncelleme olacağı söylentiler arasında. Böylelikle daha fazla özellik, kablosuz kulaklıktan gelen performans boşluğu yerine konulacak ve telefon daha da güçlü bir hale getirilecek.

Yeni Wizzy 64 MP Kamera
Wizzy 64MP kamera teknolojisi daha şimdiden 2020'nin Samsung Galaxy S11 telefonunda piyasaya sürülüyor Samsung Galaxy Note 10'un hangi kamera sistemini entegre edeceği ile ilgili çok az somut bilgi var. Sektörün ustalarından gelen sağlam dedikodulara göre, yeni Samsung Note 10 üzerine kurulu sisteme ek bir mercek olarak arkaya monte edilmiş dört mercekli kamera kurulumuyla birlikte geliyor. Kamera düşkünleri için bu bilgi gerçekten çok değerli.

Samsung S11 Plus ve Galaxy Note 10 Çıkış Tarihi ve Teknik Özellikleri, Kulaklık Girişi Yok
Note 10 ve S11’de Kulaklık Girişi Yok

Samsung ile ilgili Kore yayıncısı ETNews’ten derlediğimiz en son verilere göre 2019 yılı içerisinde çıkacak olan Samsung Note 10 telefonunda yer alan 3.5 mm kulaklık giriş modülünü kaldıracağı öğrenildi. Tahminleri ve verdiği ön bilgiler hep doğru çıkan Koreli yayıncıya göre; 2020 yılında piyasaya sürülecek olan Samsung Galaxy S11’de de bu kulaklık jack girişi yine olmayacak. Telefonlarda yapılan bu önemli üretim güncellemesindeki en başlıca temel etmen
ise kablosuz kulakların dünya pazarında hızla artan satış trendi.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.