Touring Bird Nedir?

Touring Bird Nedir Google tarafından sunulan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde turistlerin seyahatlerini planlaması sağlanmaktadır. Touring Bird; Google’ın bir şehri ilk kez ziyaret eden turistler için sunduğu bir hizmettir. Daha doğrusu, bu amaçla tasarlanmış bir sitedir. Touring Bird sayesinde turistlerin planlama yapması kolay olmaktadır. Bu uygulama; turistlerin bir şehirde bulunan en dikkat çekici yerleri ve en iyi aktiviteleri planlamasını mümkün kılmaktadır. Bunun yanı sıra, bu uygulama sayesinde hem şehrin yerlilerinin hem de seyahat uzmanlarının vermiş olduğu tavsiyeler, turistlere iletilmektedir.

Touring Bird Ne İşe Yarar?

Touring Bird Nedir ve ne işe yarar, kısa zaman önce piyasaya sürülmüş bir fikirdir. Google’ın Area 120 bölgesindeki bir kuluçkadan çıkmıştır. Google; büyük bir şirket olmanın vermiş olduğu avantajı kullanarak çalışanlarının performanslarının yüzde yirmisini farklı projeler üzerinde harcamalarını mümkün kılmaktadır. Farklı projelerin bir kısmı ise bir sonraki yeni Google ürünü olarak ortaya çıkmaktadır. Touring Bird; yeni bir şehri ziyaret eden turistler için planlama sürecini kolaylaştırmak adına kullanılmaktadır. Herhangi bir yere seyahat edenler, eldeki veriler sayesinde o yere dair önemli bilgilere ulaşma şansına sahip olmaktadırlar. Touring Bird’in resmi sitesinde yer alan where do you want to go linkine tıklanarak birden çok şehir hakkında bilgi alınmaktadır. Şehrin en çok ziyaret edilen yeri, o şehre dair en önemli aktiviteler, bölgesel ipuçları, ücretsiz turlar, nerede ne yenir ne içilir tarzındaki bilgilere ulaşmak mümkün olmaktadır. Touring Bird’in en önemli avantajlarından birisi, filtreleme seçeneği sunmasıdır. Bu sayede, herkes, zevklerine en uygun niteliklere sahip şehri bulma ve oraya gitme şansına erişir.

Touring Bird Nedir?

Touring Bird’in Faydaları

Bir şehirde bulunan en popüler yerler; herkesin bildiği ikonik gezintilerdir. Fakat, Touring Bird içerisinde yer alan turlar ve ipuçları kısmındaki rehberler; turistler için bilhassa basılan kitaplarda bulunmayan aktiviteleri içermektedir. Bunun yanı sıra, herhangi bir tur şirketiyle anlaşılıp gidilen seyahatte elde edilemeyecek küçük detaylar bu sitede bulunmaktadır. Küçük detaylar ve etkinlikler sayesinde bir şehre farklı görüş açılarından bakmak mümkün hale gelecektir. Touring Bird; ilk olarak dünyanın en önemli şehirlerini içermekte iken kısa zaman içerisinde imkanlarını genişletmiştir. Abu Dhabi, Adelaide, Amman, Amsterdam, Bangkok, Brighton, Köln, Dallas, Zürih, Washington ve daha birçok, dünyanın farklı kıtalarındaki farklı yerlere dair en önemli bilgiler, bu sitede bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, sitede tarih seçimi büyük önem taşımaktadır. Çünkü, bir şehirde, o tarihte hangi aktivitelerin olduğunu bilmek çok önemlidir. Aksi takdirde, o şehre gitmenin herhangi bir esprisi kalmayabilir. Örneğin, Miley Cyrus’un dünya turunun olduğu zamanda o şehre gitmek isteyenler için tarihe göre bu bilgi sitede bulunmaktadır.

Touring Bird Nasıl Kullanılır?

Touring Bird içerisinde yer alan filtre detayı çok avantajlıdır. Ancak, filtreleme özelliğinin amacına uygun olarak kullanılması gerekir. Filtreleme özelliğinin başında kişi başı ücret filtresi gelmektedir. Kişi başı ücret filtresi sayesinde yapılacak aktivitelerde ve gidilecek yerlerde ekonomik sorun yaşanmasının önüne geçilir. İptal politikası; Touring Bird’ün sunduğu bir diğer filtreleme detayıdır. İade edilemez, kısmi iade edilebilir ve tamamen iade edilebilir şeklinde seçenekler bulunmaktadır. Süre konusunda da bir saatten az veya bir ile üç saat arası olmak üzere filtre seçeneği tercih edilebilir. Bunun yanı sıra, günün hangi kısmına dair filtreleme detayı yapılabilir. Sabah, öğlen ve akşam seçenekleri yer almaktadır. Mobil kuponların kabul edilip edilmeyeceğine dair farklı bir filtreleme seçeneği vardır.

Touring Bird Neden Kullanılmalı?

Google’ın sunmuş olduğu Touring Bird Uygulaması; bilhassa seyahat etmeyi sevenler tarafından kullanılmalıdır. Herkesin bildiği gibi, günümüzün ekonomik şartlarında yurtdışına çıkmak, oldukça zor bir eylemdir. Bilhassa, dolar ve euro fiyatlarının yükseldiği bir ekonomik dünyada yurtdışına çıkmayı planlayanların paralarını düzgün harcamak için iyi bir plan yapması şarttır. Bu noktada, Touring Bird; insanlara önemli hizmetler vermektedir. Touring Bird; bir şehrin en önemli özelliklerini kullanıcılara sunmaktadır. Bir şehirde yapılması muhtemel olan tüm aktiviteleri en ince ayrıntısına kadar göstermektedir. Bunu yaparken de aktivitelerin fiyatları hakkında doğru bilgiler sunmaktadır. İnternette bulunan gezi bloglarına benzer nitelikler taşısa da Touring Bird; onlarla kıyaslanamayacak kadar profesyonel bir hizmet vermektedir.

PaYLaŞşşş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.